URLA BİOKLİMATİK PERGOLA

Alüminyum profiller ile üst kısımda hareketli alüminyum lamellerden oluşan bir sistemdir. Güneşten korunma amaçlı tasarlanmış yarı açık çatı sistemi olup hareketli lameller sayesinde gölgelendirme seviyesi ayarlanabilmekte, havalandırma ve su izolasyonu da sağlanabilmektedir.

Lamellerdeki özel su tahliye kanalları sayesinde açılıp kapanma esnasında içeri su girmesi engellenmektedir. Geniş kesitli düz formdaki düşey taşıyıcılar sayesinde sistemin yanda açık kalan kısımlarına cam balkon, cam sürme sistemi, giyotin cam sistemi ve küpeşte sistemleri uygulanabilmektedir.

Urla Otomatik Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola modelleri, kullanım alanına yönelik olarak belirlenen ihtiyaçlara göre sabit ve hareketli olmak üzere temelde iki farklı modele ayrılır. Her ne kadar iki farklı pergola sistem modeli bulunsa da ticari alanlarda ve konutlarda kullanım rahatlığı açısından en çok hareketli pergola sistemleri tercih edilir.

Panellerin birbiri ile uyum içinde belli açılarla dönebilmesi sizin gün ışığından yararlanabilmenizi sağlar. Urla Bioklimatik Pergola Sistemi sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunarak rahat ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. İstenilen yönde açılabilmesi ile gölgelendirme özelliğini kaybetmeden gün ışığından faydalanma olanağı sağlar. Paneller alanın havalandırılmasında da etkin rol oynamaktadır. Uzaktan kumandası sayesinde istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz sistemimizi, güneş açısına göre ayarlayarak sizi rahatsız eden güneş ışığından kurtulabilirsiniz. Keyifli zamanlar geçirirken uzaktan kumandası ile yönetebilirsiniz. Bırakın teknolojisi ile size konforu yaşatsın!

BİOKLİMATİK PERGOLA URLA

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir pergola projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

PERGOLA MODELLERİ

Bioklimatik pergola model ve fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır. Bilgi için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

TERAS OTOMATİK PERGOLA URLA

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur. Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

URLA OTOMATİK PERGOLA FİYATLARI

Otomatik pergola fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

TENTE KUMAŞLARI

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları, Avrupa’dan ithal yüksek dayanımlı, bakımı kolay olan akrilik kumaşlarıdır.

SERVİS VE BAKIM

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini izmir genelinde yapmaktayız.

Bioklimatik Pergola Modelleri

Related Blogs

× WhatsApp Destek